PROGRAM

PROGRAM MUZOFILSKEGA PRAZNIKA GLASBE

 

1. OBZIDJE: ZIDNA ODPRTJA*

12.00 Gremo v sol

* V času glasbenih nastopov je na Obzidje vstop prost.

 

2. GEORGIOS (Pastoralno kulturni center): KLAVIRSKI ZVOKI

10.00 Sven Lidén

Čarobna točka (Abakkum)

 

3. PLAŽA PUSTERLA (ZA PUNTO): NORo VALOVANJE

17.00 Oddajanje v živo Neodvisnega obalnega radia

 

4. SVETILNIK: ZVONOVI IGRAJO SONCU in ZVOK SVETLOBE

20.45

21.10

Pritrkovalska skupina Sostro

Žiga Fabbro (elektronska glasba)

Čarobna točka (Abakkum)

 

5. PUNTA: ZVOČNA KOPEL

18.00

19.00

Billhillies

Tine in Tadej kvartet ► ODPADE

 

6. TRG 1. MAJA: MINEŠTRA PRI CISTERNI

16.30

18.00

19.00

20.00

21.00

Gruppo mandolinistico vocale Serenate Piran – Pirano

Skupina Šani Šeni

Gremo v sol

Nika Solce

Jure Lesar

 

7. CAFFE TEATER: KORDOVOKALOFONI

18.00

19.00

M@nu’

Žak Stuhlač

 

8. TARTINIJEV TRG: VRAŽJE POLJE

Prizorišče Občine Piran

19.00

20.00

21.00

Maniacs

Viperstone

Trio Oblivion

 

9. OKNO TARTINIJEVE HIŠE: ZVOKI VIOLINE

10.30 Bruno Čibelj

Čarobna točka (Abakkum)

 

10. KRIŽNI HODNIK: ODMEVI

11.00 Nicolas Simeha

 

11. PARK GALERIJE HERMAN PEČARIČ: SONČNE MUZE

17.00

18.00

19.00

19.30

Sonka

Nika Solce

Anna

Maja Tripar

 

12. FORNAČE: KONZERVIRANI ĐEM

14.00 Rompiškatule & prijatli

 

13. PLAŽA BERNARDIN: PLAŽNA ROLANJA

13.00

15.00

17.00

19.00

Thomas L

Benjamin Shock + Erik Kramberger

Igor Mauer

Marko Paulovic

 

14. VHOD NA PLAŽO MEDUZA: MATTI?NE/JA

11.00 Tine in Tadej kvartet

 

15. TRG PREKOMORSKIH BRIGAD: ROCKERSKI PRISTAN

Prizorišče Luke Koper

16.00

18.00

20.00

Bagger project

ZircuS, Manifest, Jut, One plan

Bagger project

 

16. PORTOROŠKO KRIŽIŠČE: GLASBENI OBHODI

18.00

20.00

21.00

Davor Jerman

Skupina Šani Šeni

Blaž Lamovec

 

17. PARK SONCE: MLADI VAL FESTIVAL

20.00

20.50

21.45

Drill & Masayah

Jazz band GŠ Piran

Noair

(Organizira Mediadom Pyrhani)

 

18. DIVJA PLAŽA (SEČA): JAMCOAST VALOVI

16.00 Jamcoast Soundsystem: Jahklin Selekta, Skyme, Freedom fighters, TotalDestruction Basskilla

 

19. LJUBLJANSKA ULICA: MUZIKE PRI ŠPINI

18.00

19.00

Samo Turk & Blaž Lamovec duo

Ženski pevski zbor Mirta iz Izole

 

20. GORTANOV TRG: PINAFONOTEKA

15.00

16.00

Blaž Lamovec

Occultus Soul

 

21. GŠ KOPER, MALA DVORANA: SAKSOFONSKI RECITAL
Spremenjena lokacija:
GŠ IZOLA

19.00 Žiga Fabbro (saksofon) in Antonio Cagnazzo (klavir)

 

22. BAR CAMERAL: KOMORNA ULICA

20.00

21.00

22.00

O.K. Junior

Dance Mamblita

Toxine ODPADE

 

23. ANKARANSKA PLOŠČAD PRI TRŽNICI (TIC): STRUNARJI

10.00

11.00

Blaž Lamovec

M@nu’

 

Pridržujemo si pravico do zmešnjave v programu!